عو متن به منظور پروفایل یک تولد یک سالگی دوقلو ها بیماری هایی با عواقب شگفت انگیز! mimplus.irدر ذهن ما حک شده هست که بیماری ها مضر هستند و مـی توانند انسان را از پا دربیـاورند اما همـه بیماری ها اینگونـه نیستند زیرا بیماری های تقریبا نادری که تا به حال پیدا شده هست که عواقبی شگفت انگیز دارند. عو متن برای پروفایل یک تولد یک سالگی دوقلو ها این بیماری ها بر خلاف آنچه تصور مـی کنیم بیشتر باعث بهبود بدن مـی شوند ولی درون کل نام بیماری بر روی آن ها قرار دارد و ضررهایی به منظور بدن دارند.

هایپر تمـیسیـا

یکی از بیماری های بسیـار نادر هست که افراد کمـی را که تا به حال درون طول تاریخ مبتلا کرده است. عو متن برای پروفایل یک تولد یک سالگی دوقلو ها این بیماری باعث مـی شود که تا بخش هایی از مغز کـه به حافظه و به خاطر سپردن مربوط هستند بیش از گذشته کار کرده و دیگر هیچ چیز فراموش نشوند. این بیماری باعث مـی شود که تا حتی بی ارزش ترین اتفاقات کـه از جلوی چشم های شما عبور کرده اند نیز به منظور همـیشـه درون یـادتان بماند. البته بـه خاطر سپردن هر چیزی هم خوب نیست چرا کـه این بیماری باعث مـی شود کنترل حافظه از دست شما گرفته شده  و دیگر اختیـار آن را نداشته باشید.

سندروم دانشمند

این بیماری بسیـار نادر هست و ممکن هست در افرادی کـه مشکلات مغزی دارند بـه وجود آید. این بیماری کل مغز را ارتقا مـی دهد و باعث مـی شود یک بیمار مغزی بـه نابغه ای جهانی تبدیل شود. دانشمندان کـه هنوز علت بـه وجود آمدن این بیماری را نمـی دانند حدس مـی زنند  یک بخش مغز کاملا خوابیده و بخش دیگر دو برابر کار مـی کند. جمعیت افرادی کـه با این بیماری روی زمـین زندگی مـی کنند، عو متن برای پروفایل یک تولد یک سالگی دوقلو ها بـه عدد 5 نمـی رسد. این بیماری شاید فرد را تبدیل بـه یک نابغه کند اما درون هر حال او یک بیمار با مشکلات مغزی و عقب ماندگی های جسمـی است.

بیماری اورباچ-ویث

این بیماری کـه بیشتر بـه عنوان یک بیماری پوستی بسیـار نادر شناخته مـی شود غیر از بلاهایی کـه بر سر پوست مـی آورد مـی تواند انسان ها را نترس کند. این بیماری به منظور اولین بار درون سال 1929 توسط دکترهایی بـه نام اورباچ-ویث کشف شد. افرادی کـه به این بیماری دچار مـی شوند پوستشان بسیـار نازک شده و در شرایط مرگ قرار مـی گیرند ولی مـی توانند با داروهای مخصوص زنده بمانند. نکته جالب درون مورد این بیماری اثراتی هست که بر روی مغز مـی گذارد. بیماران بیشتر نترس مـی شوند بـه طوری کـه از هیچ چیز ترس ندارند، همـین مورد باعث شده هست تا بسیـاری از بیماران جانشان را از روی نترسی از دست بدهند.

همچنین بخوانید: عو متن برای پروفایل یک تولد یک سالگی دوقلو ها عجیب ترین بیماری های دنیـا بیماری هانتینگتون

این یبماری، مشکلی ژنتیکی هست که از بدو تولد درون افراد ایجاد مـی شود. این بیماری ژنتیکی باعث مـی شود که تا سلول های مغزی دچار آسیب های شدید شوند و ممکن هست برخی معلولیت ها به منظور افراد ایجاد شود. نکته مـهم درون مورد این بیماری این هست که مبتلایـان بـه بیماری “هانتینگتون” هیچگاه درون زندگی بـه سرطان دچار نمـی شوند اما خود بیماری بسیـار کشنده هست بسیـاری از مبتلایـان بـه آن درون سنین 15 که تا 20 سالگی جانشان را از دست مـی دهند.

بیماری مویستین

یکی از بیماری هایی کـه افراد تپل و نـه چندان خوش هیکل دوست دارند بـه آن مبتلا باشند “مویستین” نام دارد!! این بیماری باعث مـی شود که تا بدن مـیزان بیشتری از چربی ها را خرج کرده و همـه آن ها را بـه ماهیچه تبدیل مـی کند. این بیماری معمولا از شکم مادر اغاز مـی شود و از همانجا بچه ها ماهیچه ای بـه دنیـا مـی آیند. درون سنین پایین رشد بسیـار زیـاد و بدنی سالم را به منظور کودکان بـه همراه دارد و سپس باعث مـی شود که تا بدن آن ها همـیشـه عضلانی و قوی باشد. درون یک نمونـه بسیـار عجیب یک کودک 5 ماهه امریکایی کـه به این بیماری دچار شده بود مـی توانست حرکات حرفه ای ترین ژیمناستیک کارها را انجام دهد.

عو متن برای پروفایل یک تولد یک سالگی دوقلو ها بیماری هایی با عواقب شگفت انگیز!
[بیماری هایی با عواقب شگفت انگیز! عو متن برای پروفایل یک تولد یک سالگی دوقلو ها]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Tue, 17 Jul 2018 04:02:00 +0000